Veebiseminar info koondamisest ja küsitluste läbi viimisest ürituste korraldamisel

Hea Kodanik logoNeljapäeval, 15. veebruaril algusega kell 15-17 toimub vabaühenduste liidu (EMSL) korraldusel töötuba info kogumisest ja töötlemisest digilahenduste abil

Digilahendused ürituste korraldamisel ja e-lahendused operatiivseks navigeerimiseks

Ka orkestrid korraldavad mitmeid sündmusi, kus on vaja osalejad saada järgima, liituma, registreerima ja neid pärast ka sündmusel vastu võtma. Nii registreerimiseks kui ka enne sündmust kommunikatsiooniks, sündmusel registreerimise lihtsamaks tegemiseks ja peale sündmust tagasiside saamiseks on mitmeid tööriistu.

Elementaarsed osalejate kaasamise turundusvõtted

Liisi Toom (pildilt viitelink Twitteri lehele)

Kuidas efektiivselt registreerida, korraldada infovahetust ja hoida osalejad motiveeritud ning kursis sinu sündmusega, sellest Liisi Toom töötoas räägibki. Digitoa II pooles vaatame, millised platvormid on vabaühendusele kasulikud üheskoos millegi olulise ära tegemiseks. Õpime, millised võimalused on kogukonnalt info koondamiseks ning Teeme Ära Maailmakoristuse IT lahenduste projektijuht ja üle-Eestilise kaardirakenduse kuhuviia.ee eestvedaja tutvustab operatiivset infot jagavaid veebi- ja mobiilirakendusi.
Koolitajad: Liisi Toom  (Persoonibrändi Agentuur) ja Kristiina Kerge (Let´s do it World)

Kristiina Kerge (https://www.letsdoitworld.org/)

Kristiina Kerge (Pildilt viitelink Linkedin lehele)

Digitöötoas saad osaleda nii üle veebi kui ka seminarikeskuses Tallinnas (Addenda OÜ ruumid ärikeskuses Tammsaare teel).

NB: Kui oled märku andnud, et soovid osaleda seminarikeskuses ja ei ole hiljemalt 1 tund enne seminari teada andnud, et soov muutunud – ootame Sind tõesti ka seminarikeskusesse, sest viimasel hetkel ruumi vahetamisel kaasneb meile kulu, millega me ei ole eelarves arvestanud. Registreerumisankeedis palun jaga aga viiteid, milliseid rakendusi seni oled ürituste korraldamisel kasutanud ja milliseid teadmisi sooviksid digitöötoas nüüd lisaks saada – siis saab digituba just selline, millest osalejatel kõige enam abi!

Aitäh kaasa mõtlemast-rääkimast juba ette!

Liia Ringo
„Digivõimekus vabaühendustes“ projektijuht
liia@heakodanik.ee
tel 56 659 699
www.heakodanik.ee/digivoimekus
Facebook: www.tinyurl.com/EMSLdigituba


DIGITÖÖTUBADE AJAKAVA

Igavene link sellele artiklile: https://pmkoda.ee/digilahenduste_veebiseminar/