Tagasi Meist-le

Privaatsuspoliitika

Teie privaatsus on Puhkpillimuusika Koja (edasises PMK) jaoks tähtis. Käesolev privaatsuspoliitika aitab mõista, kuidas PMK kasutab ja kaitseb andmeid, mida te meie veebilehte kasutades esitate.

Isikuandmete kogumine

Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
– andmed, mis te meile esitate, näiteks teie kontaktandmed ja muud andmed, mis te võite meile PMK veebilehtede kaudu esitada;
– andmed, mis me saame siis, kui te kasutate meie veebisaiti, näiteks demo ligipääsude tellimise või küpsiste kaudu, mis saadetakse teie seadmesse;
– andmed avalikest allikatest.

Me võime koguda järgmisi andmeid:
– teie ja teie ettevõtte demograafilised andmed, nagu ettevõtte nimi, kontaktandmed, äritegevuse üldine kirjeldus, IP-aadress;
– küpsiste andmed, mis on seotud saidi www.pmkoda.ee kasutamisega teie poolt;

 Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutatakse teile meie poolt jagatavate infovoogude suunamiseks, teenuste ja toodete pakkumiseks ning muude kohustuste täitmiseks, mis meil võivad teie ees olla. Lisaks võidakse kogutud isikuandmeid kasutada meie ja teie vahelise kliendisuhte arendamiseks ning kohaldatavate õigusaktidega lubataval määral ka teavitamiseks, reklaamiks ja turunduseks ning statistilistel eesmärkidel.

Kogutud isikuandmete avaldamine

Kogutud isikuandmeid kolmandatele osapooltele PMK poolt ei edastata välja arvatud  õigusaktidega nõutud määral, näiteks ilma piiranguteta riigiasutustele.

Kogutud isikuandmete muutmine

Teil on õigus kohaldatavate õigusaktidega lubatud määral teada, missuguseid isikuandmeid on teie kohta meie andmebaasi kogutud. Samuti võite te taotleda meie andmebaasis teie kohta leiduvate mitteterviklike, ebaõigete või aegunud isikuandmete täiendamist, parandamist või kustutamist.

Küpsised

Küpsis on tärkidentifikaator, mille me salvestame Teie kõvakettale läbi veebibrauseri, millega Te meie veebilehte külastate. See võimaldab meie süsteemil Teid tuvastada, kui taaskülastate meie veebilehti ja seeläbi parendada Teile osutatavat teenust. Küpsiseid võidakse kasutada ka meie veebilehe kõige sagedamini külastatavaid osasid puudutava teabe kogumiseks. Seda liiklusinfot saab kasutada meie veebilehe sisu täiustamiseks ja selle kasutamise lihtsustamiseks. Kui soovite meie küpsiseid hüljata, saate oma brauseri vastavalt konfigureerida.

Turvalisus

Isikuandmete säilitatamise eest kannab vastutust PMK juhatus.

Alates 25. 05.18 rakendunud Euroopas Isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) nõuete järgimise eest vastutab veebiadministraator Harry Illak.

Käesoleva privaatsuspoliitika muutmine

Meie privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta. Kõigist privaatsuspoliitika olulistest muudatustest teavitatakse teid meie veebilehe kaudu.

Käesolev veebileht on toimetatud 12.11.2018

Igavene link sellele artiklile: https://pmkoda.ee/meist/privaatsuspoliitika/