Tagasi Koolitajad-le

Mark U. Reimer

 

Mark Reimer

 

Dr. Mark U. Reimer on Christopher Newporti Ülikooli erakorraline professor ning  George ja Mary Torggleri  nimelise kaunite kunstide keskuse professor ning muusikaline juht.  Reimer on ülikooli puhkpilliorkestri dirigent ning õpetab bakalaureuse- ja magistriõppe kursusi dirigeerimisest ja puhkpillimuusikast. 2011. aastal tunnustas CNU vilistlaskogu teda kui  ülikooli parimat õppejõudu ja mentorit.

Sageli on ta oodatud külalisdirigendiks, konsultandiks ja eksperthindajaks nii Ameerika Ühendriikides kui ka väljaspool. Mark Reimer on ülikooli orkestri viinud rahvusvahelistele tuuridele, mille hulgas nimetamisväärsemad on toimunud Argentiinas, Küprosel, Inglismaal, Eestis, Saksamaal, Lätis, Leedus, Hollandis, Šotimaal ja Sloveenias.

Dr. Reimer omandas muusikaõpetaja bakalaureusekraadi Drake’i Ülikoolis, kus ta valiti muuhulgas muusikateaduskonna kõige silmapaistvamaks lõpetajaks. Muusika magistrikraadi kaitses ta puhkpillidirigeerimise ja muusikalise kirjanduse alal Cincinnati Ülikooli Kolledži Muusikakonservatooriumis, kus ta oli CCM Brass Choir’i abidirigent. Indiana Ülikoolis oli Reimer esimene doktorant kes omandas muusika doktorikraad puhkpilliorkestri dirigeerimises ja muusikateoorias. Tema dirigeerimisõpetajateks on olnud Ray Cramer, Terrence Milligan ja Don Marcouiller, ning tema vaskpuhkpillide õpetajad on Harvey Phillips, Sam Green ja Robert Weast.

Indiana Ülikooli rahvusvahelisel dirigeerimise sümpoosiumil silmapaistnud dirigentide stipendiaadina oli dr. Reimer kaasasutaja ajakirjale Journal of Performing Arts Leadership in Higher Education, on avaldanud artikleid juhtivates rahvusvahelistes puhkpillimuusika teemasid käsitlevates ajakirjades , sealhulgas Journal of Band Research, Journal of the College Band Directors National Association, Music Educators Journal, Research and Issues in Music Education, Visions of Research in Music Education, The Journal of the International Conductors Guild, The Journal of Global Awareness, Instrumentalist, Journal of the World Association of Symphonic Bands and Ensembles, Alta Musica International Society for the Promotion and Investigation of Wind Music, American Music Teacher of the Music Teachers National Association, TUBA Journal, Conference Proceedings of the Global Awareness Society International ja Journal of Performing Arts Leadership in Higher Education. Ta on esinenud ettekannetega Costa Ricas, Saksamaal, Ungaris, Itaalias, Jamaikal, Marokos, Puerto Ricos, Lõuna-Koreas, Türgis, New Yorgis, New Orleansis, San Franciscos, Norfolkis, Washingtonis, D.C.s ja Williamsburgis.

Dr. Reimer on Rahvusvahelise Puhkpillimuusika Edendamise ja Uurimise Seltsi, College Band Directors National Association’i, Rahvusliku Muusikaõpetajate Assotsiatsiooni, Kolledži Muusika Seltsi ja Rahvusvahelise Dirigeerimise Gildi liige. Ta on endine rahvusliku muusika auühingu Pi Kappa Lambda president, endine Virginia Muusikaõpetajate Assotsiatsiooni Kolledži Osakonna president, endine Phi Mu Alpha Sinfonia provintsivalitseja ning Rahvuslike Muusikakoolide Assotsiatsiooni akrediteerimise visiidi meeskonna esimees.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mark U. Reimer Spotifys

Igavene link sellele artiklile: https://pmkoda.ee/kogukond/koolitajad/mark-u-reimer/