JACOB DE HAAN Eestis 19.-22. aprill

Jacob de Haan, maailma üks enimmängitumaid puhkpillimuusika superstaare, helilooja ja dirigent tuleb Eestisse!

Jacob de Haani kontsertide plakat19.-22. aprillini annab mitmeid töötubasid ja seminare maailmas üks hinnatumaid puhkpillimuusika asjatundjaid Jacob de Haan.

De Haan on tuntud ja tähelepanuväärne dirigent mitmetes riikides nagu Peruu, Lõuna-Korea, Austraalia, Singapur jne. Tema meistrikursused ja heliteosed (“Oregon”, “Variatsioonid Caribbeani teemal” jne.) on pälvinud palju rahvusvahelist tähelepanu.

Peale töötubade ja seminaride luuakse haruldane paarisajaliikmeline projektorkester, mida kuuleb esmakordselt kontsertidel  21.04 Tartus Vanemuise Kontserdimajas ja 22.04 Tallinnas KUMU auditooriumis. Samuti lisab puhkpillimuusikale värvi pea 70-liikmeline segakoor.

Politsei- ja Piirivalveorkestri dirigent Hando Põldmäe: “Jacob de Haan on kindlasti puhkpillimuusikas vaieldamatu superstaar. Tema loomingut võib võrrelda John Williamsi filmimuusikaga. De Haani muusikat iseloomustab piirideülesus ja peenekoelisus, kuid seejuures jääb ta arusaadavaks ning mõistetavaks ka lihtsale muusikakuulajale.”

Kavas:

SA Musica
Gospel mass
Salamander Symphony
Manzara
Town of the seven hills
Concerto d’amore (De Haani enam mängitud teos)
Pisa
Castrum Alemorum
Carribean Variation on a tune


Vanemuise Kontserdimaja
L 21.04.2018  kell 19:00
Kumu Auditoorium
P 22.04.2018  kell 16:00

Igavene link sellele artiklile: https://pmkoda.ee/jacob-de-haan/